مجوزها

تعهدات

–   شرکت موظف است مکانی مناسب را برای پشتیبانی و پاسخگویی به مصرف کنندگان و متقاضیان  با آدرس دقیق و ساعت فعالیت معین مشخص نماید.

–  مشخصات و نرخ خدمات باید به  نحو مناسب و با جزییات کامل، بطور رایگان به اطلاع متقاضیان و مصرف کنندگان رسانده شود.

–  شرکت متعهد است که ارتباط با اینترنت را در درگاه خروجی مودم تحویل مصرف کننده نماید.

–  تکنسین شرکت باید با نرم افزارهای اندازه گیری لحظه ای پهنای باند، مصرف کننده را از صحت و کیفیت سرویس خریداری شده مطابق با معیار SLA سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطلع نماید.

–  شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به ارایه سرویس در صورت مشکلات پیش آمده از طرف مخابرات اعم از قطع خط مصرف کننده ، عملیات کابل بر گردان ، تبدیل شدن خط تلفن به حالت  PCM  یا فیبر نوری و غیره و همچنین بروز اشکال و اختلال در شبکه های مخابراتی و انتقال داده های شرکت مخابرات ایران و سایر شرکتهای مخابراتی وابسته و غیره و یا اختلال در اینترنت جهانی را نخواهد داشت.

–  شرکت برقراری موضوع قرارداد را بدون احتساب مشکلات ناشی از سخت افزار و نرم افزار های رایانه مصرف کننده و همچنین اشکالات ناشی از شرکت مخابرات به میزان ۹۸% تضمین می نماید .

– تغییر سرویس مصرف کننده ( نوع سرویس ، ارتقاء یا کاهش ) با توجه به امکانات ، صلاحدید ، شرایط و ضوابط شرکت و در ابتدای دوره اشتراک بعدی امکان پذیر خواهد بود .

– شرکت می تواند به صلاحدید خود و در راستای حفظ امنیت و یا بهره وری مناسب شبکه، برخی از دسترسی های مصرف کننده بر روی بعضی از پورت ها و یا پروتکل ها را محدود نماید.

– هرگونه اشکال و اختلال در سیم کشی داخلی ساختمان، مدار مصرف کننده، تغییر در تجهیزات یا استفاده از تجهیزاتی که مورد تایید شرکت  نبوده، وقفه در خدمات تلقی نمی گردد.

معرفی

با پیشرفت ارتباطات و فن آوری اطلاعات و در آستانه ورود به قرن ۲۱ و با توجه به رشد تقاضا و نیاز روزافزون به استفاده از اینترنت و سرویس های وابسته در کشورمان شرکت موج گویای مازندران به عنوان اولین پیشگام ارائه خدمات اینترنت و اطلاع رسانی در استان مازندران فعالیت خود را در مهرماه سال ۱۳۷۹ به مرکزیت شهرستان تنکابن آغاز کرد.

مدیران و بنیانگذران شرکت کوشیدند تا ضمن دست و پنجه نرم کردن با همه دشواری هایی که در آن سال ها در مسیر ارائه اینترت وجود داشت ، مشکلاتی که شاید حتی تصور بعضی از آنها در حال حاضر پس از گذشت یک دهه و جا افتادن این پدیده نو در نظرمان ناممکن باشد، مسائلی از قبیل :

سوئیچ های مخابراتی ، بسترهای ارتباطی ،مشکلات فرهنگی و همچنین مقاومت هایی که همواره در آغاز ورود یک پدیده جدید تکنولوژی در کشور و منطقه پیشروی آن تکنولوژی به وجود می آید ، زمینه های لازم را جهت رشد و بالندگی این فناوری فراهم سازند.

امروز بعد از ۱۳سال گروه شرکت های موج گویای مازندران با ارائه طیف وسیع از دسترسی های متنوع به اینترنت و خدمات وابسته در گستره غرب استان مازندران درشهرهای نوشهر ، چالوس ، کلارآباد ، سلمانشهر ،عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن و رامسر دسترسی همگان به اینترنت را سهل تر نموده است.

از جمله خدمات ارائه شده میتوان به سرویس های زیر اشاره کرد:

الف ) سرویسهای دسترسی به اینترنت :

 

۲-    دسترسی به اینترنت بی سیم (wireless ) در کل گستره غرب مازندران از نوشهر تا رامسر با سرعت ۵۴ MB در ثانیه به صورت خطوط اختصاصی (P.T.P ) و ۲ MB در ثانیه به صورت ارتباطات (P.T.M.P) .

۳-    دسترسی به اینترنت از طریق ADSLتاسرعت۲۴MB .

۴-    دسترسی به اینترنت Broadband با استفاده از خطوط اختصاصی و فیبر نوری تا سرعت  (۱۵۵ mbpsSTM1) .

۵-    ارائه سرویسهای ارتباطی از طریق ماهواره (VSAT) برای اشخاص حقیقی و حقوقی دارای مجوز با همکاری شرکت  North Telecom .

ب ) ارائه سرویسهای اطلاع رسانی وابسته به اینترنت :

۱-    ثبت دامین و فضا (Domin&Host) به صورت (info – com – ir – org …) جهت اشخاص حقیقی و حقوقی .

۲-    مشاوره رایگان و طراحی و اجرای وب سایتها و فروشگاههای اینترنتی جهت معرفی و ارائه خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی در اینترنت.

۳-    ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تبلیغات در اینترنت و محیط های مجازی.

۴-    ارائه خدمات اطلاع رسانی از طریق SMS به صورت ارسال انبوه پیام (Bulk –SMS) به گروه مخاطبان ویژه.

۵-    مشاوره و طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های محلی و گسترده (LAN – WAN) با تکنولوژی های Wire & Wireless.

ج ) سایر خدمات و سرویسها :

۱-    مشاوره ،طراحی،نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و ایمنی و کنترلی و دوربینهایمداربسته جهت نظارت و کنترل دائمی در محیطهای باز و بسته که امکان ضبط و نگهداری و همچنین مشاهده کلیه فعالیتها را در تمام طول سال از هر نقطه فراهم مینماید.

۲-    مشاوره، طراحی، راه اندازی و آموزش سیستمهای اتوماسیون صنعتی و اداری جهت سازمانها،ادارات و شرکتها.

۳-    مشاوره و ارائه راهکارهای خاص و ویژه درسیستمهای ارتباطی (Telecome) ،اینترنت و سایر امور وابسته جهت اشخاص حقیقی و حقوقی.