جشنواره های موج گویای مازندران

مشتریان گرامی شما می‌توانید با خرید سرویس‌های معرفی شده ویژه مشترکین جدید پیشگامان به شرح زیر متناسب با تعداد ستاره‌هایی که بر اساس سرعت هر سرویس تعریف شده است، ستاره‌هایی دریافت نمایید که این ستاره‌ها تعداد شانس شما برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز ویژه پیشگامان را افزایش می‌دهد. برای مثال اگر سرویسی با سرعت ۱۶ مگ خریداری شود، هنگام قرعه‌کشی ۱۶ مرتبه نام شما در قرعه‌کشی تکرار می‌شود که همین امر باعث افزایش شانس برنده شدن شما در قرعه‌کشی جوایز ویژه پیشگامان به شرح زیر می‌شود :

۱٫سفر به جزیره زیبای کیش به همراه یک نفر

۲٫یک دستگاه پلی‌استیشن ۴

۳٫سرویس تمدید اینترنت برای ۵ نفر از سرویس‌های جشنواره ستاره‌های دنباله‌دار

مدت زمان شرکت در قرعه‌کشی از ۲۶ آبان تا ۱دی ۱۳۹۷ می‌باشد.

با توجه به استقبال و درخواست عده زیادی از شما همراهان گرامی جشنواره ستاره های دنباله دار پیشگامان تا تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ تمدید شد.

 
۲مگابیت ۴۰گیگ  (۱۲۰گیگ داخلی) زمان ۶ ماهه ۱۲۰ هزارتومان ۴۵ هزارتومان​ با نصب رایگان تعداد شانس ۲ ستاره
۳مگابیت ۶۳گیگ  (۱۸۹گیگ داخلی) زمان ۶ ماهه ۲۱۰ هزارتومان ۶۳ هزارتومان​ با نصب رایگان تعداد شانس ۳ ستاره
۴مگابیت ۷۲گیگ     (۲۱۶گیگ داخلی) زمان ۶ ماهه ۲۴۰ هزارتومان ۷۲ هزارتومان​ با نصب رایگان تعداد شانس ۴ ستاره
۸مگابیت ۱۳۰گیگ  (۳۹۰گیگ داخلی) زمان ۶ ماهه ۳۰۰ هزارتومان ۹۵ هزارتومان​ تعداد شانس ۸ ستاره
۱۶مگابیت ۱۴۴گیگ (۴۳۲گیگ داخلی) زمان ۶ ماهه ۴۸۰ هزارتومان ۱۴۴ هزارتومان​ تعداد شانس ۱۶ ستاره
 
اینترنت LTE-3G-4G

اشتراک اینترنت بی‌سیم همراه به شما امکان می‌دهد در هر زمان و مکان و حتی در حال حرکت، به راحتی به دنیای مجازی متصل باشید. حضور در شبکه‌های اجتماعی، اطلاع از اخبار، خرید آنلاین و … امکاناتی هستند که می‌توانید از طریق اینترنت همراه، در هر زمان و مکان، به آنها دسترسی داشته باشید. اینترنت پرسرعت بی سیم همراه فناوری می‌باشد که بوسیله امواج رادیویی اطلاعات منتقل‌شده و از طریق سیم‌کارت‌های ویژه (دیتا) بر روی انواع دستگاه‌های مجهز به این فناوری قابل دریافت می ‌باشد. شرکت موج گویای مازندران علاوه بر سیم کارت‌های ویژه (با همکاری شرکت دیده بان نت) انواع مودم‌های همراه ۳G – ۴G – LTE را نیز در ارایه می نماید. از مزایای این روش می توان به: کیفیت بالای ارتباط، پوشش سراسری در کل کشور، تعرفه بسیار مناسب موج گویا، امکان مدیریت ترافیک  اشاره نمود.

تعرفه سرویس های ال تی ایی با همکاری شرکت دیده بان نت

 

" ترافیک اضافه "

wireless
ADSL

با همکاری شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات

تعرفه سرویس های شر کت موج گویای مازندران

طبق نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

سرعت 512 کیلوبایتسرعت 1 مگابایتسرعت 3 مگابایتسرعت 3 مگابایتسرعت 4 مگابایتسرعت 8 مگابایتسرعت 16 مگابایتترافیک اضافه

 

✔️ سرویس های جدید مطابق با FUP :
کلیه ی تعرفه ها مطابق با مصوبه ی ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ( FUP ) به روز رسانی گردیده است.

✔️ کاهش بی نظیر در قیمت سرویس ها :‌
به عنوان مثال در سرویس های گذشته مشترک برای استفاده از یک سرویس ۴ مگابیت با ۸۰ گیگابایت ترافیک بین الملل مبلغی معادل ۱۶۳.۲۰۰ تومان پرداخت می نمود که با تعرفه های جدید همین سرویس را فقط با مبلغ ۳۸.۰۰۰ هزار تومان دریافت می کند .

✔️ کاهش قیمت ترافیک های اضافه :‌
ترافیک های اضافه مطابق با مصوبه جدید کاهش قیمت داشته است ( قیمت هر گیگابایت بین الملل ۲ هزار تومان )  و در صورت استفاده از ترافیک داخلی این ترافیک ها دو برابر ترافیک خریداری شده خواهند بود . به طور مثال اگر مشترکی ترافیک ۵ گیگابایت را خرید کند می تواند از تمام آن برای مصرف ترافیک بین الملل استفاده کند و اگر از ترافیک داخلی استفاده کند سقف مصرف آن تا ۱۰ گیگابایت افزایش خواهد یافت .

✔️ مصرف منصفانه :‌
پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه ، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند و مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی و یا خرید سرویس جدید استفاده با سرعت مورد نظر نمایند.

✔️ مشاهده وب سایت های داخلی :‌
برای مشاهده وب سایت های ایران که ترافیک آنها داخلی محسوب میشود اینجا کلیک کنید.

✔️ سرویس های مدت دار :

سرویس های ۶ ماهه با ۵ درصد و سرویس های یکساله با ۱۰ درصد تخفیف قابل دریافت می‌باشند.

.

✔️ هزینه های قانونی :‌

مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور به سرویس ها اضافه خواهد شد.
هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲۰٫۰۰۰ ریال است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.حجم دوره سرویس قابل انتقال به دوره بعد نخواهد بود و فقط ترافیک اضافه خریداری شده به دوره بعد قابل انتقال می باشد.

.

✔️ اینترنت خانگی:‌ 

پیشگامان جهت ارائه خدمات با کیفیت تر به کاربران خانگی که از اینترنت خانگی استفاده می کنند طرح ها و جشنواره هایی را برگزار می کند و حجم اینترنت خانگی به راحتی در دسترس کاربران قرار  می گیرد.
آشنایی با سرویس

فناورى ‌ ADSL  تحولى عظیم و یک نقطه‌ عطف در صنعت ارتباطات راه‌ دور و استفاده ازشبکه جهانى اینترنت با استفاده  از امکانات و زیر ساختهاى موجود درکشورها و سازمانها است و امکان خدمات آنلاینى مانند صوت و تصویرو ویدئو را فراهم مى‌کند. ADSL  یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود در دنیا برای اتصال به اینترنت پرسرعت است. بیش از نیمی از کاربران اینترنت در کشورهای پیشرفته از این طریق به شبکه جهانی اینترنت متصل هستند. در این روش با نصب تجهیزات پیشرفته در مراکز مخابراتی امکان رساندن اطلاعات اینترنتی به مشترک بدون نیاز به شماره گیری و هزینه تلفن در تمام مدت ۲۴ ساعت امکان پذیر می شود. بدین ترتیب کاربر با پرداخت مبلغی ثابت ( بسته به سرعت مورد تقاضا) همواره از اینترنت با کیفیت و سرعت مطلوب استفاده می کند.

تکنولوژی ADSL برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت را مهیا نموده بطوریکه با استفاده از خط تلفن موجود در محل کار یا منزل (بدون اینکه خط تلفن مزبور اشغال گردد) امکان ارتباط دائم و پر سرعت دلخواه را به شما ارائه می‌کند. خط تلفن موجود نه تنها برای استفاده امور تلفنی عادی، بلکه بطور همزمان برای استفاده از برقراری ارتباط اینترنت بطور دائم و پر سرعت نیز (بدون هزینه پالس تلفن) استفاده می شود.

همان‌طور که می‌دانید یکی از مزایای سرویس ADSL استفاده هم‌زمان از اینترنت و تلفن است. برای جلوگیری از اختلال در دو سرویس (اینترنت و تلفن) نباید دستگاه‌های جانبی (تلفن، فکس و …) به صورت مستقیم بر روی خط تلفن قرار گیرند (این بدان معناست که برای استفاده از هر دستگاهی که قرار است به صورت مستقیم بر روی خط وصل باشد، یک اسپیلیتر نیاز است) اسپلیتر می‌تواند از اختلالات جانبی مانند نویز و قطع و وصلی تلفن و اینترنت جلوگیری کند.